boyacı ve evin kızı

ben antalyada boyacılık yapıyorum bir daire boyarken anne ve baba sabah işe gittiler evde 19 yaşında olan ebru ve ben kaldık ben boyama devam ederken ebruda beni izliyordu ve çok zevkli bir iş olduğunu söylüyordu yanıma yaklaşarak elimdekiruloyu istedi ve bende yapabilirmiyim dedi verdim ama ruloyu sallamasını beceremiyor ve boyayı yere döküyordu ruloyu bu şekl sallyacaksın diyerek ebruyu önüme aldım ve beraber rulo sallamaya başladık bu arada ebrunun üzerinde bir şort ve badi vardı muhteşem bir götü vaerdı ruloyu salladıkca götünü sikime sürüyor ve beni deli ediyordu benim tulumun altında yarağım kocaman oldu ve ebru ben yapamıyorum boya diyerek eğilerek ruloyu yere koymaya çalıştı ve o götün arasına tamamen yarağım yerleşmişti döndü tulumumun fermarını açarak yarağımı ağzına aldıbenim yarak tam kıvamına gelmişti nornalinde 19 cm bilodum yarağımı ama oara 22 cm kadar olduğuna eminim ve kafasıda yumurta büyüklüğü kadarebruyu domalttım ve şortunu çıkartıp am ve göt deliğini yalamaya başladım bakire olduğunu söyledi ama göt deliğine dayanmak mümkünmü kafasını dayadım göt deliğine biraz bastırınca bas bas bağırıyordu yarıya kadar geçirdim ve gidiğ gelmeye başladım 10 dakika gidip geldikten sonra yarağımı çıkardım ve ebrunun yeşil renkli gözlüğüne akıttım ve hala devam ediyor ilşkimiz.
Canli sikiş sohbeti yapmak için beni araya bilirsiniz. 00 237 800 00 66

Boyacı Beni Sike Sike Mahvetti

Daha yeni evlenmiş gencecik taze bir gelindim. Kocamla yılların azgınlığını birkaç hafta da atmıştık bile. Kocam amcığımı patlatmış beni özgür bir kuş gibi salıvermişti. Akşamları kocamın gelmesini iple çekiyordum. Geldiğinde amcığımı aralayıp yarrağını daracık olan amcığıma geçirmesini beklemekten akşam olmuyordu, saatler geçmiyordu. Ne yapayım yeni gelinim ve canım yarrak istiyordu. Şimdi sizlere kendimi anlatacağım. 1.65 boyunda hafif balık etli, yeni evlenmiş ve sarışın tombalak bir kadınım. Sürekli topuklu giyerek götümü yukarıda tutar e çevremde ki erkekleri mest ederdim.
Daha yeni evlenmiş amcığımda patlayan yarrak görme hasretiyle yanıp tutuşuyordum. Ben kafamda bunları geçirirken kocamın iş yerinde ki müdürü onu İstanbul dışına bir iş için göndermeye kalktı. Kocam yokken 31 çekmekle meşguldüm. Bu arada kocacım bir boyacıyla anlaşmış ve aceleye gelen evliliğimiz yüzünden evin eksik kalan boyasını tamamlamak istemişti. Kocam gittikten 1 gün sonra eve gelerek kendini tanıtıp 2 gün sürecek boya, badana işlerine başlamıştı. Evin içinde boyacı bir oraya gidiyor bir buyana derken yava yavaş sohbet etmeye başlamıştık. Adama sürekli envai çeşit tatlı, meyve sunuyordum. Adam ona yazdığımı düşünüp ben mutfaktayken gelip yanıma çok güzel bir kadınsın kocan çok şanslı diye beni yoklamaya başlamıştı. Bu iltifatlar karşısında yanıp tutuşan amcığım mahvolmuş ve oracıkta boyacının kollarına kendimi atasım gelmişti ki benimle aynı düşünen boyacı arkadan gelip bana sarılmıştı.
Hemen dudaklarıma yapışıp biliyorum güzelim yanıyorsun ben de söndürecem merak etme diyerek beni kucağına alırken ben de sebebsiz ayyyy yavaş ol azıcık diyerek gülmüştüm. Boyacı birazdan gülemeyeceksin demişti bana.. Beni alıp kocamla sikiştiğim yatak odama götürüp yatağa uzandırdı. Üstümdekileri çıkartıp memelerimi avuçlayarak öpmeye başladı. Ben de zevkten kendimi bırakmış kocamı aldatmanın verdiği zevk ile de heyecanım bir kat daha artmıştı. Boyacı amcığımı her yerimi deliler gibi öperek beni mahvetmişti. Daha sonra kalın yarrağını çıkartıp daha önce hiç yağmadığım bir şeyi saksoyu bana yaptırmaya kalkmıştı.
İlk başta güzel olacağını düşündüğüm sex artık çığrından çıkmıştı. Boyacı bana sert davranıyor, beni hor görüyor ve hafif tokatlar atıyordu. Yapma şunu hiç hoş değil desem de adam beni çırılçıplak altına almış daha kurtuluşum olmadığını biliyordum. Hayvan herif ağzıma soktuğu yarrağı çıkarmak bilmemişti. Boyacı daha sonra yarrağını eliyle tutup bacaklarımı omzuna almıştı. Off kocam bile böyle pozisyon almıyordu. Boyacı amcığımın üstünde yarrağını oynatıyor ve beni delirtiyordu. Ben de gaza gelip hadi sok şu yarrağını der demez kapkalın demir gibi yarrağı daracık amcığımın koridorlarında gezintiye çıkarmıştı bile. Beni baldırlarımdan tutup şap şap şap şap diye sikmeye başlamıştı. Ah ah ah ah diye inliyordum off ne güzel ve sert sikiyordu. Arada boğazımı sıkıyor ağzıma tükürüyordu. Benim saf kocacım sadece düz sikiyor sonra da yoruldum aşkım deyip uyuyordu. Bak elin adamına şap şap küt küt diye sikiyor ahh ahhh oh ne güzel sikiyorsun sen şap şap şap diye beni sikiyordu boyacı. Boyacı amcığımı sert bir şekilde 1 saat sikerek beni mahvetmişti.
Boyacı beni böyle siktikten sonra muhabbetimizi koparmadı. Ben de ona hep yakınlık gösterdim. Kocam evden çıkar çıkmaz giriyor tüm günü beraber geçiriyorduk. Film izliyorduk boyacı amcığımı öpüp yalıyordu. Ben böyle sikiş yaşamamıştım. Her gün kucağına çıkıp hadi daha da sok sok sok sik beni diye kendimi boyacıma siktiriyordum.