Azgın komşunun ateşini ben söndürdüm

Azgın komşunun ateşini ben söndürdüm…
Merhaba porno hikaye okurları ,okuyucuları Kemal ben Kars’tan bugün size anlatacağım eminim komşu sex kategorisine gireceğinden eminim. Karşı komşum Hakan ve Burçin ile aramda geçenleri anlatmak istiyorum. Anlatacaklarım % 100 yaşanmış gerçek komşu sex hikayesidir.
Biraz kendimden bahsedeyim. 35 yaşında 1.78 boyunda 80 kilo ağırlığında bir kamu kuruluşunda çalışan yakışıklı sayılabilecek birisiyim. Ayrıca da yaşıma rağmen hala bekarım. Komşu sex hikayelerini oldum olası sitenizden takip eder zaman zaman fantezilerini kurar 31 çekerdim. Ama hiçbir zaman komşu sex kategorisine yazabileceğim bir şey yaşayamamıştım. Hakan ve Burçin benim karşı daireme taşınalı yaklaşık 1 ay falan oldu. Arada Burçin ile merdivenlerde karşılaşır selamlaşır geçerdim yanından. Bir gün Hakan kapımı çalarak, çay içmek için müsait olup olmadığımı sordu. Bende can sıkıntısından hemen kabul ettim. O eve geçti bende hemen hazırlandım saçtı, parfümdü falan onları hallettikten sonra hemen aşağıdaki pastaneye gidip kuru pasta falan aldım. Kapıyı çaldığımda Burçin açtı kapıyı. Aklım başımdan gitmişti, bu kadının göğüsleri bu kadar dolgun muydu peki ya bacaklarına ne demeli. Ben bu şekilde kapıda donup kaldığımda Burçin halime gülüyor “İçeri girmeyecek misiniz Kemal bey” demesiyle kendime gelip içeri girdim. Hakan ile de selamlaştıktan sonra salona geçtik çok şık dekore etmişlerdi. Bir yandan da bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü misali düşünmüyor değildim şimdi durup dururken bunlar neden beni çağırmışlardı. Evinizi çok güzel dekore etmişsiniz dedim. Hakan “İstersen gezdirelim seni” seni dedi. Kabul ettim, hep beraber kalktık önce mutfak oradan oturma odası falan derken yatak odasının önüne geldik. Ben arkamı dönüp tekrar salona dönecekken, Burçin’in “Yatak odamızı görmek istemiyor musun” lafıyla olduğum yerde dona kaldım. Neden olmasın diyerek kapıya doğru yöneldim.
Kapıyı açtıklarından şaşa kalmıştım, odanın tamamı pembe ve beyaz dekore edilmişti. Tavanında tamamı ayna ile kaplıydı. Benim hayran kaldığımı gören Hakan “Umarım seninde yatak odan böyle olur” dedi. Birden ağzımdan, böyle bir odada sevişmek isterdim dedi. Burçin elimi tutarak neden olmasın dedi. Şimdi anlamıştım beni neden davet ettiklerini. Hakan “Eğer bizimle kalırsan çok mutlu oluruz” dedi. Hakan’a ben gay değilim seninle birlikte olmam dedi. O da gülümsedi “Benimle birlikte olmanı istemiyorum, sadece Burçin’i sikeceksin ama bende sizi izleyeceğim” dedi. Bunu der demez komşu sex hikayelerinde olduğu gibi oluyor diye kendi kendime gülümsedim. Burçin’in saçlarına elimi doladığım gibi dudaklarına yapıştım. Bunu gören Hakan gülümseyerek yatak odasındaki koltuğa oturup bizi izlemeye koyuldu. Bende hırs yapıyordum siz kaşındınız bunu siz istediniz bak karını nasıl sert sikeceğim tavırlarındaydım. Dudaklarını somurmam bittikten sonra elimi hemen mini eteğinin altına atıp amcığını parmaklamak oldu. Bir yandan amcığını parmaklıyorum. Bir yandan da o kocaman göğüslerini sıkıyordum. O da elini yarrağıma doğru atıl fermuarımı indirmeye çalışıyordu. En sonunda fermuarımı indirdi. Bende saçlarından tuttuğum gibi ayaklarımın dibine diz çöktürdüm. Diz çöktürmemle beraber Burçin yarağımı yalamaya başladı ama ne yalama. Kadın resmen yarrağa hasretti. Hakan’a baktığımda bunu daha net anlamıştım. Hakanın yarağı kalkmış hali 10 cm vardı yoktu. Yarrağa hasret olan Burçin taşaklarımı ağzına almış bir yandan somuruyor bir yandan da gözlerime bakıyordu. Gözlerinde hadi sik beni ifadesi vardı.
Yatağın üzerine saçlarından tuttuğum gibi öyle bir fırlattım ki diğer taraftan düşecek diye korkmadım da değil yani. Hemen amcığını yalamaya başladım amcık sanki daha önce hiç sikilmemişti. Gerçi 10 cm’lik yarak ne yapabilirdi ki böyle ateşli bir kadına amcığını yalarken o kadar zevk alıyordum ki anlatamam. Resmen bal damlıyor gibiydi. Dilimi içine sokmaya başladım. Ben dilimi soktukça o inliyor “Evet kocacım devam et hakan bu amı hiç böyle sikemedi, bundan sonra sadece sana vericem, Hakan’a bir daha vermeyeceğim” diyordu. Ben daha çok gaza gelmiştim. Yarağın dibinden tutup yalamasını emrettim. Birkaç kez yaladıktan sonra direk amcığına soktum benim sokmamla beraber öyle bir çığlık attı ki komşular duyacak diye korkmadım değil. İçinde gidip gelişlerim hızlanmaya başlamıştı. O da yarağa alışmış olmalı ki. Bağırmaları artık iniltilere dönüşmüştü. “ Eveeetttt kocacıımm devam et, ıhhhhj, ahhhhh” diye inliyordu. Hakanda zevke gelmiş olacak ki gözlerini kapatmış kendini benim yerime koyduğunu hayal ediyordu. İkimizde gelmek üzereydik önce Burçin’in boşalmasını istiyordum. Tempomu iyice arttırmıştım. Soluk soluğaydım. Burçin bağırarak boşalmaya başladı. O bağırmasın diye dudaklarına yapıştım. Dudaklarını ısırıyor ve bir yandan da somuruyordum. Saçlarının arasına elimi doladığım gibi diz çöktürdüm. Ağzına vermeye başladım. Gözlerini kapatmasını istedim ve suratına doğru boşalmaya başladım. Gözleri saçları her tarafı döl olmuştu. Komşumu mutlu etmen gururuyla ağa kalkıp bir sigara yaktım. Çıplak bir şekilde odadan çıkarken ben salona geçiyorum, temizlenip gelirsiniz dedim. O günden sonra Burçin bir daha Hakan’a vermedi. Ben Burçin’i sikerken o da bizi izleyerek tatmin oluyor. Komşu sex hikayelerine yazacağım daha çok seks hikayem var onlarda başka bahara kalsın…